Gossip Girl RPG


Gossip Girl Role Play Sitesine Hoş Geldiniz!
 
AnasayfaAramaKayıt OlGiriş yap
Duyurular~
House Party kurgumuz başlamıştır katılmak için tık!
~
Seviye sistemi kaldırılmıştır.


~
Yeni Popülerlik sistemi düzenlenmiştir. Lütfen göz atınız tık!


Keyifli Role Play'ler...
Gossip Girl
~ NY gençleri neredesiniz? Dedikodularınızı bekliyorum. Bilgi için tıklayın.


Seviliyorsunuz. Xoxo

Yönetim Kadrosu

Paylaş | 
 

 Aşktan uzak

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Vladimir Chivas
Lütfen rütbe edininiz
Lütfen rütbe edininiz


Erkek Mesaj Sayısı : 87
Kayıt tarihi : 01/08/11
Nerden : Russian Boy

Bilgiler
Puan: 20

MesajKonu: Aşktan uzak   Ptsi Ağus. 15, 2011 11:22 pm

Saat 03.00
Vladimir Chivas&Lutka Sjörgen


Lutka arkadaşlarından çantasını alırken aklından geçirdiği tek şey kızın çocuğa dayadığı kalçaları değildi elbette. Laela'yı düşünmüş, henüz ufak kıpırtıları olan bir şeyi yok etme korkusu sarmıştı çocuğu bir anlığına. Ama zaten Lutka bu işin devamını isteyecek bir kız değildi. Bu gece yaşanacak ve bitecekti. Hiç bir şey bir daha hatırlanmayacaktı ya da hatırlandıkça iç çekilecek tekrar yaşanmak istense bile olmayacaktı. Bu fikri düşünerek kendini rahatlatırken bir yandan da cüzdanından çıkardığı dolarlarla hesabı ödüyordu Vladimir. Cüzdanını katlayıp tekrar cebine koyduğunda Lutka'nın hemen arkasında olduğunun farkındaydı. Güzel kıza ufak bir bakış atarak onu kendine çekmiş ve takip edilmesini tekrardan sağlamıştı. Bardan çıktıkları zaman Vladimir'in ufak bir hareketiyle getirilebildiği kadar hızlı bir biçimde getirilen arabasına doğru ilerlemeye başlamışlardı. Genç çocuk göğüsleri kabarmış bir biçimde yeni arabasına binerken kızın da kendisini taklit ettiğinin farkındaydı. Fakat hiç bir şekilde kötü bir tepki vermemişti. Çünkü Lutka'nın arabayı beğendiğini de fark etmişti. Chrysler'e oldu olası bayılırdı Vladimir. Uzun zamanlar beklediği arabayı sonunda aldığında ufak bir çocuğa verilen oyuncak kadar sevinmişti. Beyaz deri koltuğa oturduktan sonra içine çektiği ilk solukla arabayı kullanmanın vereceği hazzı henüz kontağa dokunmadan hissetmişti bile. Bu sırada Lutka'nın elleri yine Vladimir'in göğüslerinin üzerindeydi. Çocuğun kaslı vücudu kızın oldukça ilgisini çekiyordu anlaşılan. Yüzünü kıza çevirerek gözlerine dikkatle bakarken hafifçe sırıtmıştı ve dudaklarına ufak bir öpücük bırakıp kontağı çevirmişti bile.

Yol boyunca sürekli radyoda çalan şarkılara eşlik eden Lutka'nın sesini dinlemiş ve arabanın içinde yaptığı seksi hareketleri izlemişti. Topuklu ayakkabılarını ayağından çıkaran kız sırf yol boş diye neredeyse çocuğun kucağına bile oturacaktı bir ara. Buna, eğer biraz daha alkollü olsa Vladimir bile karşı koymazdı fakat henüz bu kadar sarhoş olmamıştı. Onu bir kaç ufak öpücükle kandırıp tekrardan kendi koltuğuna dönmesine ikna etmişti. Bir kaç dakika boyunca kızın mızmızlanmasına ses etmeyerek onun tekrardan çalan şarkıları bağıra çağıra söylemesini beklemişti. Lutka'nın keyfi tam yerine gelmişken Vladimir hızla giden arabasını freni kökleyerek durdurmuştu. Geldikleri yeri incelemeye koyulan Lutka arabada öylece otururken Vladimir bacaklarının arasındaki telefonu aldı. Sol üst köşesinde yanan kırmızı ışığı daha fazla bekletmemek adına kilidi açıp Daniel'ın mesajını okudu. Her şey hazırdı. Arabadan indi ve Lutka'nın kapısını açtı. Her zamanki şımarıklığıyla kollarını iki yana açmıştı kız. Ayakkabılarını da çıkarmış olan kız artık Vladimir'in kaslı kollarındaydı. Arabanın kapısını bacağıyla iterek kapatan ve anahtarı da kızı taşımak için ağzına alan Vladimir hızla sahilin girişine yürümüş ve sonunda kızı kumlara basması için ikna etmişti. Ağzındaki anahtarı cebine koyup eğilmiş ve iki ayakkabısını da çözerek ayakkabılarıyla birlikte çoraplarını da çıkarmıştı. Arabanın bagajına yerleştirdiği eşyalardan sonra arabayı kilitleyip kızın hemen yanına dönmüştü. Lutka kollarını Vladimir'in boynuna dolarken genç çocuk kızı tekrardan kucağına almış ve kumun üzerinde kurulu olan platformdan yürüyerek Daniel'ın onlar için hazırladığı ufak alana gitmişlerdi. Üzeri ve yanları kapalı ufak bir yatakodası gibiydi burası. Sadece denize bakan kısmında yanlara ayrılmış olan perdeler vardı ve bu perdelerden biri açıktı. İçeride ise içilmeyi bekleyen bir şişe viski ve yakılmayı bekleyen ufak mumlar vardı. Lutka kendini kumların üzerine bırakırken Vladimir de içeriye uzanıp kadehleri ve viskiyi almıştı. Kumların üzerinde doldurduğu bardaklardan birini dikerek susuzluğunu gidermeye çalışmıştı. Ardından ikinci ve üçüncüyü de bir anda içmişti Vladimir. Dördüncü bardağını doldururken ise onu yavaş içeceğine dair söz vermişti içinden kendi kendine. Lutka da yattığı yerden doğrulup viskisini yudumlamıştı. Derin bir nefes alıp Lutka'nın yanına uzanmıştı Vladimir de sonunda. Sonra kafasını kıza çevirerek "Farklı olsun istedim." dedi.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Aşktan uzak   Salı Ağus. 16, 2011 11:47 am

Yol boyunca rahat durmamış sürekli Vladimir ile oynaşmak için çabalamıştı Lutka. Aralarındaki çekimin sadece cinsel olduğunu kendine kanıtlarcasına tavırlar sergiliyordu. Birine karşı herhangi bir şey hissetmesi imkansızdı. Bu çok acı bir tecrübe olsa da bekareti sübyancı bir iş adamı tarafından zorla alındığında öğrenmişti bunu. O lanet geceden sonra ise herhangi bir erkeğe karşı en ufak bir nefret bile hissetmesi imkansız hale gelmişti. İnsanların doğaları gereği davrandığını söyleyen ünlü düşünürler, bunları söylerken ne içmişlerdi acaba? Tanrının seks düşkünü bir toplum oluşturmak isteyebileceği hangi zihne mantıklı gelirdi? Dışarıdan bakıldığında Vladimir Lutka’nın aldığı alkol sonucu böyle davrandığını düşünse de kızın bu hareketleri sadece düşünceli halini gizleyebilmek içindi. İnsanların o yüzünü görmesini istemiyordu. Bir sürtük olarak Manhattan’da hatta New York’un büyük bölümünde yeterli üne sahipti, ertesi gün çıkacak bir dedikodu yüzünden tüm bu başarılı grafiğin bir anda sıfırı göstermesi pek hoşuna gitmezdi. Nihayet Vladimir’in aklındaki yere ulaştıklarında arabadan inmeden önce etrafı inceliyordu kız. Çocuk yol boyunca hiç konuşmamıştı, nereye gittikleri hakkında kendisine bir bilgi vermemişti. Görünen o ki Brooklyn’a geçmişlerdi. Birkaç kişiden duyduğu ama hiç gelme fırsatı bulmadığı kum plajıydı burası. Sonraki genç kız için fazlasıyla merak dolu dakikalar ise Vladimir’in kızın şımarık tavırlarına gösterdiği sabır ile doluydu. Gidecekleri yere kadar kendisini gencin kucağında taşıttırmıştı. Bakışları özenle hazırlanan yeri incelerken kendisini çoktan yumuşak kumların üzerine bırakmıştı bile. Teninin güneş ışıklarından kalma hafif bir sıcaklık ile yanması hoşuna gitmişti.

Ve içerisinde bulunduğu şık platformda bu listeye eklenince keyfinin yerine geldiği bile söylenebilirdi. İkisi de pek konuşmuyordu, Lutka konuşmaktan ziyade yattığı yerden genç adamın hareketlerini izlemekle yetinmişti. Vladimir’in ise söyleyecek pek bir şeyi olmasa gerekti. Vladimir yanına, kumların üzerine uzandığında geniş omuzlarını ve kaslı adalelerini izliyordu Lutka. Zihninde aralarında birazdan gerçekleşecek duygusuz temasa hazırlıyordu kendisini. Ufak bir dikkat dağınıklığı sonucu Vladimir tarafından bazı şeylerde ‘yetersiz’ olarak nitelendirilmek, bu haberle gossip girl’e çıkmak istemiyordu. Bakışlarını yakalayan genç bu hazırlığı farklı olmasını istediğini söyleyerek açıklamıştı. Lutka ise buna karşın sadece dudaklarında oluşan silik gülümsemeyle içinde bulundukları platformu tekrardan incelemekle yetindi. Gerçekten büyük emek ve çok para harcanmış olmalıydı. Babasının emek üzerine söylediği saçma sözler geldi aklına. Emek, eğer bir kişiye veriliyorsa bu o kişiye azda olsa değer verildiğinin göstergesiydi. Dudaklarını aralama ihtiyacı hissetti. “Farklı. Ve fazlasıyla hoş.” Kelime dağarcığında gelişen en olumlu kelimeleri kullanmak için çabalamıştı. Bu tür hoşnut sözcükler pek kendisine göre değildi. Konuştuğunda kendi nefesindeki alkol kokusu burun deliklerini doldurdu. Barda yeterince içmişti biraz daha içerse yatakta sızabileceğini tahmin ediyordu. “Ama yinede… Bilirsin. Güzel bir jest, fakat bedenim için bunları yapmana gerek yoktu. Çocuk ister, kız verir.” Tekrar konuştuğunda cümlesi az önce söylediklerinin devamı niteliğini taşıyordu. Yüzündeki gülümseme sanki çok normal şeyler söylemiş gibiydi. Kendisine isimlendiremediği bir ifadeyle bakan gence döndü tekrar. Sırtını hafifçe doğrulttu. “Hemen soyunmalı mıyım? Ah, yoksa biraz oynaşmak mı istersin?” Bakışlarını telaşla kaçırdı, bu seferki cümlesinin gençte olumsuz tepki yaratacağını düşünmüştü. Hafif esen ılık rüzgar saçlarını yüzünün iki yanında uçuştururken siyah, saten bir çarşafı andıran denizi izliyordu. Bakışları ay ışığının oluşturduğu yakamozda takıldı. “Affedersin. Bu tür jestlere pek alışkın değilim, tahmin edebileceğin gibi. Bir fahişe gibi davranmamalıydım.” Sırtını tekrar kumlara yasladığında bilinçli olarak yanında yatan gence sokulmuştu. Elleri geniş omuzlarına dolanmış sıcak dudaklarını Vladimir’in pürüzsüz tenine sürtüyordu.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Vladimir Chivas
Lütfen rütbe edininiz
Lütfen rütbe edininiz


Erkek Mesaj Sayısı : 87
Kayıt tarihi : 01/08/11
Nerden : Russian Boy

Bilgiler
Puan: 20

MesajKonu: Geri: Aşktan uzak   Salı Ağus. 16, 2011 12:29 pm

Vladimir, Lutka'nın ağzından çıkan ilk cümlenin fazla samimi olmadığı kanısındaydı ki tam bu sırada kız tekrardan konuşup kırmızı dudaklarından dökülen diğer cümle ile genci şoka sokmuştu. Vladimir tam ağzını aralamış kızın laflarına karşılık verecekken tokat gibi gelen ikinci bir cümle daha çıkmıştı ağzından kızın. Çocuk yattığı yerden şok olmuş bir surat ifadesiyle kıza bakıyordu öylece. Ardından suratını gökyüzünde parıldayan aya doğru çevirmişti. Kızın bu söylediklerini aklında tartıyordu. Onu bir fahişe olarak gördüğü yoktu. Eğer öyle görseydi bunca zahmete katlanmak yerine basit bir otel odasında da bitirebilirdi işini. Belki de Vladimir, Lutka'yı fazla abartmıştı? Aklını karıştıran kız kum tanelerini farkında olmadan çocuğun suratına uçuştururken tekrardan aralamıştı o felaketleri getirebilecek olan dudaklarını. Bu sefer söyledikleri öncekiler kadar iç karartıcı değildi. Hatta belki iyimser bile sayılabilirdi ruhu böylesine karamsar olan bir kız için. Yanında kımıldamaya devam eden kız sonunda Vladimir'in kolunun altına girmiş ve çocuğu geri kazanmak istermiş gibi ufak oyunlar yapıyordu. Vladimir yattığı yerden hafifçe mızmızlanarak kıza doğru baktı tekrardan. "Lutka." dediğinde kız duraksayıp çocuğun gözlerine bakmaya başlamıştı. Vladimir, bunu nasıl söyleyeceğini bilmese bile ona fahişe gibi görülmediğini, en azından kendi açısından, söylemek istiyordu. Derince bir nefes alıp "Seni bir fahişe olarak görmüyorum. Eğer böyle bir şey yapıyorsam tenine ve ruhuna değer verdiğim içindir. Kendini böylesine küçültmen ne senin, ne de benim için hoş değil. Söylediklerime inanmak ya da inanmamak sana kalmış." demişti. Belki de Vladimir'in sesi ilk kez bu kadar inandırıcı çıkıyordu. İlk kez bu kadar içten konuşmuştu çocuk. Kıza aşık değildi ama onu gün içinde bir yerlerde gördüğü zaman aralarında bir bağ olmasını ve bu bağa dayanarak onunla konuşabilmek isterdi. Belki de ona beslediği sevgi aşktan da arkadaşlıktan da farklıydı. Fakat içinde hiç bir şeyin olmadığını hiç bir zaman iddia etmiyordu. Ona ulaşabilme veya onunla arkadaş gibi konuşabilme samimiyetini engelleyen de kızın bu konudaki sert tavrıydı zaten. Onu bu hale sokan şeyi Vladimir içten içe merak etmeye başlamıştı. Daha önce hiç bu kadar sert konuşmamıştı kız, ruhundaki iyilikleri hiçe sayarak. Vladimir, yavaşça kızın dudaklarını öpüp tekrardan ayrıldığında Lutka'nın az önceki gergin halinin gitmiş olacağını ümit ediyordu. "Sen ne istiyorsan onu yap. Seni buraya getirdim diye soyunmana veya sevişmemize gerek yok."
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Aşktan uzak   Salı Ağus. 16, 2011 1:55 pm

Göz ucuyla da olsa söylediklerinin Vladimir’i ne kadar şaşırttığını görebilmişti. Ardından söylediği şeylerden bunu daha iyi anlamıştı. Gencin girdiği küçük şok beynindeki hata yaptığı doğrultusunda düşüncelerin artmasına yol açıyordu. Masum bir o kadarda sıcak donuşlarla Vladimir’in gönlünü almaya çalışıyordu. Bir şeyler hissetmesini engelleyen duygusuzluk kalkanını indirmeye karar verdi. Aptal küçük kızlar gibi Vladimir’e aşık olup günlerce peşinden koşacağı yoktu. Oysa hep hislerinden korktuğu için soğuk davranmıştı genç adama. Şimdi ise yaşadığı belirsiz duygudan hoşlandığı bile iddia edilebilirdi. Etrafına bir kere daha bakındı. Sahilin ıssız ve karanlık görüntüsünün ardından yavaşça uçuşan beyaz perdeleri titrek bir ateşle ışıldayan mumları ruhu okşayan küçük aksesuarları inceledi. Ahşap küçük raflarda çeşitli renk ve markalarda içkiler duruyordu. Tüm bu çabaya içtenlikle gülümsedi. Bir geceliğine de olsa sürtük kostümünü çıkarabilirdi. En azından bunun için çaba harcayabilirdi. Ani bir hareketle doğrulup Vladimir’in üzerine çıktı. Dizlerini vücutlarının iki yanına yaslayıp gencin baldırlarına otururken sıyrılan elbisesini ve verdiği frikiği önemsemedi. Vladimir onu bu şekilde görmeye alışkındı. Sıcak gülümsemesi ufak bir çabayla daha samimi olmuştu şimdi. Hafifçe Vladimir’in üzerine eğildi. Sarı, düz saçları gencin yüzünü okşuyordu. Gözlerine bakarak dudaklarını dudaklarına yaklaştırdı. Sıcak bir dokunuşla sürtüyordu yavaşça. Dudakları birbirlerinin üzerinde hareketsizce titreşirken konuşmaya başladı. “Vladimir! Bunların hepsi benim için mi gerçekten? Ah! Uyuşturucu ve seks aşkına! Bu… Bu… Çok ince bir davranış. Seninleyken her şeyin bu kadar mükemmel olmasına bayılıyorum.” Cümlesine son verdiğinde sesindeki içtenlik bakışlarına yansımıştı adeta. Plaja geldikleri ilk saniyelere dönemeyeceklerine göre Lutka az önceki cümlelerini hiç söylememiş gibi davranmaya karar vermişti. Kendi dengesiz karakterinin bu gece için keyiflerini kaçırmasına izin vermeyecekti. Bir yandan dudakları hareket ederek Vladimir’i öpmeye başlamışken bir yandan da parmakları saçlarına ulaşmış nazik dokunuşlarla yumuşak telleri arasında dolaşıyordu. Nefes almak için az bir açıda geri çekildiğinde kırmızı rujunun Vladimir’in soluk renkli dudaklarında bıraktığı ize gülümsedi. Parmakları hala genç adamın saçlarındaydı. Bunun kendisini sakinleştirdiğinde karar kıldı. “Tadın hala baştan çıkarıcı.” Söylediği şeye kıkırdarken bedenini iyice Vladimir’in kucağına bırakmıştı.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Vladimir Chivas
Lütfen rütbe edininiz
Lütfen rütbe edininiz


Erkek Mesaj Sayısı : 87
Kayıt tarihi : 01/08/11
Nerden : Russian Boy

Bilgiler
Puan: 20

MesajKonu: Geri: Aşktan uzak   Salı Ağus. 16, 2011 2:21 pm

Lutka hem Vladimir'in hem de kendisinin söylediklerini yok saymıştı az önce ve kendini çocuğun üzerine atmıştı. Vladimir kızın dengesiz halinden hoşnut olmamasına rağmen üzerine çıkıp her şeyi çok beğenmiş ve sanki henüz bir kaç saniye önce kötümser bir şekilde konuşmamış gibi kelimeleri arka arkaya sıralamasına sadece gülümsemişti. İlkinden daha samimi olduğu kesindi zaten bu sefer. Kızın saçları Vladimir'in suratına değerken genç çocuk bu durumdan hoşnut bir şekilde gülümsedi ve Lutka dudaklarını Vladimir'in dudaklarına değdirirken kendisi de aynı şekilde kızın dudaklarını öpmeye başladı. Soluklanmak istercesine geri çekilen kız Vladimir'in dudaklarına bakıp gülümserken aynı şekilde Vladimir'de kızın kırmızı rujunun hafifçe dağılmış olduğu dudaklarına bakıp gülümsüyordu. Solgun dudaklarının ise kırmızıyla renk bulduğuna emindi genç şu anda. Fakat bundan rahatsız olmuşa benzemiyordu. Lutka, bedenini çocuğu bedeninin üzerine tamamen bırakırken Vladimir'in elleri kızın kalçalarında buluşmuştu. Kızın dudaklarıyla dans eden dudakları sayesinde bu sefer kendisi de az önce konuşulanları unutmuş gibiydi. Kızın vücuduna ve dudaklarına odaklanmış bir şekilde eskiden aldığı o tadı alıyordu yine genç büyük bir istekle. Vladimir kuma değmeyen kafasını tamamen kumun üzerine bırakmış bir şekilde gülümseyen suratıyla kıza baktı. Derin bir nefes alarak gözleriyle kapalı olan perdeleri işaret etmişti. "Boxerım kumla dolmaya başladı sanırım." Lutka, Vladimir'in söylediklerine gülerek perdeleri açıp kendini içerideki yatağa atmıştı. Vladimir de ayağa kalkıp silkindikten sonra gömleğinin düğmelerini açarak perdeli odanın içine girmişti. Gömleğini tahta platformun üzerine bırakıp perdeleri tekrardan kapamıştı. Kızın hemen yanına uzanmış ve vücudunu kıza çevirmişti. Bir eliyle başını desteklerken diğer eliyle de Lutka'nın sarı saçlarını okşuyordu. Daha o kadar çok zaman vardı ki kızın her bir hücresine tek tek dokunmak istiyordu Vladimir.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Aşktan uzak   Salı Ağus. 16, 2011 2:51 pm

Az önce üzerinde yattıkları kumlarla kıyaslandığında yumuşak yatak vücudunun daha iyi hissetmesini sağlıyordu. Üstelik Vladimir yarı çıplak bir şekilde yanında yatıyordu, sarı saçlarından birkaç tel gencin parmaklarının arasına karışmıştı. Bundan fazla bir şey istemeyeceğini düşündü. Yakışıklı bir erkekle böylesine güzel bir yerde olmak geçen yaz ki Hawaii tatilini anımsattı. Şu an içinde bulundukları oda Amerika’dan çok sıcak bir tatil ülkesine benziyordu. Gözleri Vladimir’inkilere odaklanmışken odaya hakim olan beyazın dinlendiriciliği yavaş yavaş etkisini gösteriyordu. Bir eli kontrolsüzce karşısındaki yakışıklının yanağına uzandı. Parmaklarının ters kısmıyla yanağına küçük dokunuşlar bırakıyordu. Küçük bir çocukmuş gibi genç adamın yanağını okşarken yüzünde oluşan gülümsemeye engel olamamıştı. Boştaki eli yaramazca elbisesinin koltuk altından başlayarak kalçasının başladığı yere kadar inen gri fermuarını buldu. Gülümsemesi tehlikeli bir hal alırken ağır ağır indirdi fermuarı. Deri elbiseden kurtulabilmesi için çok kısa bir süre yataktan kalkması gerekmişti. Zaten minicik olan elbiseyi sıyırıp önemsiz bir eşyaymış gibi bakmadan yere fırlattı. Yataktaki eski yerini alırken Vladimir’in bakışlarını kırmızı, pahalı dantellerden oluşan iç çamaşırlarında hissediyordu. Dolgun göğüslerinin kırmızı sutyeninden taşacakmış gibi durduğuna emindi. Az öncekinden farklı olarak daha çok yaklaştı gence. Elleri bedenlerinin arasından geçerek Vladimir’in pantolonuna ulaştı. Kendi elbisesininki gibi pantolonun fermuarını da gencin gözlerinin içine bakarak uyuz edici bir yavaşlıkta açtı. “Küçük kum taneleri bazen çok rahatsız edici olabiliyor.” Kısık ses tonunun sonrasında aldığı sıcak nefesin Vladimir’in yüzünde dolaşmasına izin verdi. Uzun parmaklarını hiç beklemeden pantolonun bel kısmına yöneltti. Bakışlarını bir an olsun Vladimir’in gözlerinden çekmeden güçlüklede olsa pantolonu aşağı sıyırmak için uğraşıyordu.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Vladimir Chivas
Lütfen rütbe edininiz
Lütfen rütbe edininiz


Erkek Mesaj Sayısı : 87
Kayıt tarihi : 01/08/11
Nerden : Russian Boy

Bilgiler
Puan: 20

MesajKonu: Geri: Aşktan uzak   Salı Ağus. 16, 2011 8:48 pm

Lutka parmaklarının tersiyle Vladimir'in suratını okşadıktan sonra çocuğun yanından kalkıp dar, kısa ve deri elbisesinin fermuarını açıp elbisesini indirmişti. Ardından ultra seksi iç çamaşırlarıyla çocuğun yanına yatıvermişti. Bir önceki şekilden farklı olan yanı ise çocuğa daha yakın ve üzerinde sadece iki parça kalmış olmasıydı. Vladimir, gözlerini kızın dolgun göğüslerinden almış ve altın sarısı saçlarına yöneltmişti. Lutka, Vladimir'in pantolonunun fermuarını yavaşça açarken Vladimir gözlerini kapamış, yaşadıkları bir önceki geceyi hayal ediyordu. Mükemmel denilecek bir geceydi. Bu gece ise ondan daha güzel olacaktı hatta kusursuz olacaktı. Kız pantolonu çocuğun bacaklarından sıyırıp aldıktan sonra hızlıca yere fırlatmıştı. Lutka işi bitince oldukça yorulmuş bir biçimde kendini yatağa atmıştı. Ağır pantolonu çıkarırken oldukça yorulmuş olduğunu göğsünün hızla inip kalkmasından anlaşılıyordu. Bu yorgunluk Vladimir'in hoşuna gitmişti. Kızın üzerine eğilerek boynuna bir kaç masum öpücük bırakmıştı. Ardından ise taşmakta olan göğüslerini bir kereliğine öpmüştü. Vladimir'i omuzlarından tutup kendine doğru çeken Lutka'ya daha fazla direnmemişti genç ve vücudunu iyice kıza yaklaştırarak üzerine çıkmıştı. Dirseklerinden destek alıp kızın bacaklarını beline dolamasını beklemişti. Dudakları Lutka'nın dudaklarıyla birleştiğinde ise tanıdığı o tadı tekrar hissetmenin verdiği hazla tüm kasları gevşiyor ve Vladimir'in içini huzur kaplıyordu. Bir kaç saniyeliğine dudaklarını kızın dudaklarından alıp "Aramızdaki bu şey, inanılmaz. Gerçekten."demişti.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Aşktan uzak   Çarş. Ağus. 17, 2011 2:40 pm

Vladimir’in ağır pantolonu nefes nefese bırakmıştı kızı. Buna rağmen hiç soluklanmadan oynaşmaya başlamıştı tekrar, bu gecenin Vladimir için unutulmaz bir hal alması için uğraşıyordu. Dolgun göğüslerinin dekolte kısmına değen dudakların sıcaklığını hala hissedebiliyordu. Bu küçük öpücüğün bıraktığı ıslaklık hoşuna gitmişti. Vladimir üzerine çıktığında daha rahat hissetmişti kendini. Birkaç saniye beklese Vladimir’in kendisine bir kere daha sahip olmak istemediğini düşünmeye başlayacaktı. Gencin dudaklarından yükselen şeylere kısa bir süreliğine ayrılan dudaklarını tekrar birbirine yapıştırarak karşılık verdi. Tutkuyla Vladimir’in dudaklarını yercesine emerken düşünceler beyninden rüzgarda uçuşan kum taneleri gibi akıyordu. Aralarında bir şey vardı, evet. Ama bunun duygusal bir çekim olduğunu düşünmüyordu Lutka. Tam olarak cinsellikten de ibaret değildi. Karmakarışık bir şeydi. Ne kadar düşünürse düşünsün aralarındakini tam olarak ifade edebilecek tanım bulamıyordu. Şu an için mantıklı düşünmesi mümkünde değildi zaten. Hormonları kontrolü ele geçirmişti. Boğazından küçük dozda, hoşnut mırıltılar çıkartarak emiyordu Vladimir’in sıcak dudakları. Ateş birbirleriyle mücadele eden dudaklarından bedenlerinin en uç noktasına kadar yayılıyordu sanki. En azından Lutka böyle hissediyordu. Normalde bu imkansız olsa da küçük bir öpüşme bile kızıştırmıştı genç kızı. Artık Vladimir durmasını istese bile bunu beceremeyeceğinden emindi, yada sadece odaklandığı dudaklar yüzünden böyle düşünüyordu. Dudakları birlikte hareket ederken elleri ufak bir gezintiye çıkmış, genç adamın vücudunda çoktan dokunmadık yer bırakmamıştı. Parmaklarının ucundan, dokunduğu yerlerde kıvılcımlar bırakıyordu sanki. Yoğun sıcaklık nefesinin kesilmesine neden oldu. Seslice nefes alarak dudaklarını ayırdı. Hızlı hızlı kalkıp inen göğsü sutyenini zorlayarak Vladimir’in çıplak bedenine sürtünüyordu, şimdi. Bir eli gencin ensesindeki saçları sert bir baskıyla kavramıştı. “Bana yeteneklerini göster Vladimir. Benden sonra ne kadar geliştiğini öğrenmek istiyorum.” Kesik kesik, seslice solumaya devam ederek mırıldanmıştı.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Vladimir Chivas
Lütfen rütbe edininiz
Lütfen rütbe edininiz


Erkek Mesaj Sayısı : 87
Kayıt tarihi : 01/08/11
Nerden : Russian Boy

Bilgiler
Puan: 20

MesajKonu: Geri: Aşktan uzak   Çarş. Ağus. 17, 2011 10:26 pm

Vladimir altında duran kızın kesik nefesiyle söylediklerini dinledikten sonra ufak bir kahkaha atarak kendini sırt üstü kızın yanına, yumuşak yatağa bırakmıştı. Siyah saten çarşafın üzerinde heykel gibi duran vücudunun dinginliğini bozan tek şey nefes alışına uygun bir şekilde inip kalkan göğüs kafesiydi. Kendisinin neden güldüğüne kesinlikle anlam veremediğine emindi Lutka. Vladimir, kıza doğru kafasını çevirdi ve gözlerinin içine bakıp oldukça sessiz bir şekilde hafif gülerek "Şüphen mi var sarışın?" demişti. Kızın gözleri çocuğun hareketsizliğine karşı devrilmişti. Vladimir istekli olduğu kadar da isteksizdi. Vücudunu harekete geçirmekten aciz gibi kollarını iki yana açıp gözlerini kapadı. "Sessizliği seviyorum." Lutka'nın hormonlarını tavana çıkardıktan sonra bu yaptığı gerçekten adil değildi. Suratındaki çarpık gülümsemeye dur demezse kızdan bir tokat yeyip, kendine gel, diye bağırmasına engel olamayacaktı. "Yürüyüş yapalım mı?" Sunduğu fikir gerçekten yatmak isteyen birisi için oldukça berbat olmalıydı. Libidosu tavan yapmış biri bu güzel yataktan kalkıp çıplak ayakla kumsalda yürüyecekti ha? Görülmüş şey değildi. Fakat Vladimir şaka yapmadığını belli etmek için yataktan kalkıp yerdeki pantolonunu üzerine geçirdiğinde Lutka evrim geçirmiş olan çocuğa bakıyordu. Ardından yatağın üzerinden kıza uzanıp kızı saten çarşaf üzerinde kendine doğru çekmiş ve az önce çıkardığı gömleği kızın göbeğine koymuştu. Pantolonunun kemerini bağlarken perdeleri aralayıp çıplak ayağıyla tekrar kumlara basmış ve Lutka'nın gömleği giyip yanına gelmesini beklemeye başlamıştı. Vladimir'in hareketlerine gerçekten akıl sır ermiyordu.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Aşktan uzak   Perş. Ağus. 18, 2011 12:15 am

Afallamıştı. Çok uzaktan gelen araba sesleri, dalgaların derin şarkısı ve duyabildiği tüm sesler kulaklarında kilometrelerce öteden geliyormuşçasına yankı ediyordu. Çıplak karnındaki gömleği parmaklarının arasında öfkeyle ezerek yataktan kalktı. Garip odanın ortasında hareketsizce dikilirken dışarıya kumların üzerinde kendisini bekleyen Vladimir’e bakıyordu. Genç adam arkası dönük olduğu için oldukça şanslıydı, şu an bakışlarının birini öldürebilecek kadar bile kızgınlık dolu olduğundan neredeyse emindi Lutka. Renkli gözlerinden ateş fışkırıyordu. Lanet olasıca herifi kendisini sabaha kadar becermediği için suçlayacak kadar alçak değildi. İstekleriyle ve bir takım duygu niteliğindeki hisleriyle oynanmıştı. Bu kadar aptal olduğuna inanamıyordu. Kötü alışkanlıklarından biriside kendisine söylenen her şeye inanmasıydı. Aralarındaki bağdan etkilendiğini söylerken oyununu ne kadar inandırıcı oynamıştı Vladimir. Üniversiteyi bu bölüm üzerine okumazsa çok şey kaybedeceğini düşünüyordu Lutka. Çünkü, genç adam hiçbir eğitim almadan bile insanları rolüne inandırabilecek potansiyele sahipti. Gerçekten böyle düşünse, böyle hissetse neden kızla oynama gereği duymuştu ki?! Neden isteğinin cinsel arzuları da içerdiğini gösterecek hareketlerde bulunmuş ardından Lutka’ya hormonlarının en dorukta olduğu zamanda aptal bir yürüyüş teklif etmişti?! Beynindeki Vladimir’e dair olumlu tüm düşünceler yok olmuştu bir anda. Diğerlerinden hiçbir farkı yoktu artık gözünde. Gencin kokusunu taşıyan gömleği öfkeyle çarşafların üzerine fırlattı. “Canın cehenemme!” Ses tonu sinirden titriyordu. Vladimir’in kendisini duyabilmesi için özenle bağırma gereği hissetmişti. Yere fırlattığı elbisesini alarak bir çırpıda giydi. Beyaz platformdan indiğinde Vladimir’in durduğu yerin tam tersine yönelmiş kumların üzerine bıraktığı siyah, küçük kol çantasını almıştı. Dişleri birbirlerinin üzerine geçmiş, öfkeyle birbirlerini eziyordu. Ve dişlerinin ardından aldığı soluğu tiz, ıslık benzeri sesler çıkmasına neden oluyordu. Kumları ezercesine attığı birkaç adımın ardından Vladimir’in karşısına dikilmişti. Öfke dolu bakışlarla psikolojik baskı uygularken ne söyleyeceğini bilemeden dudaklarını araladı. Şimdide kontrol, engel olunamaz öfkesindeydi. “Umarım eski kız arkadaşını azdırıp sonrada sadece ‘seks’ için bu kadar öfkelendiğini görmek seni yeterince tatmin etmiştir!’ Vladimir’le aralarındaki mesafeyi kapattı. Gencin ifadesiz yüzüne solurken dik dik gözlerinin içine bakıyordu. “Aslında bunun öyle olmadığını ikimizde biliyoruz! Bensizlik sana yaramamış Vladimir Chivas! Asla olamayacağın kadar alçak bir piçe dönüşmüşsün!” Kumların üzerinde savsakça gerilerken çantasını açtı. Makyaj malzemelerinin ve bir sürü gereksiz eşyanın arasında cep telefonunu bularak çıkarttı. Vladimir’in bakışlarını üzerinde hissederken kendisini Brooklyn’dan alıp evine götürebilecek birini arıyordu telefon rehberinde. Öyle ki gecenin bu saatinde tanıdığı hiç kimse onun için sıcak yatağından kalkmazdı yahut birlikte olduğu kişiyi bırakıp Brooklyn’a gelmezdi. Telefonunu öfkeyle çantasına tıkıştırdı. Taksiye veya diğer araçlara binip gossip girl tarafından yakalanırsa Vladimir’e olan öfkesi daha çok artacaktı. Ve öyle bir durumda ne kadar para vermesi gerekirse gereksin Vladimir Chivas’ın işine bakacak bir kiralık katille görüşmeden duramazdı. Dikildiği yerde bağırmaya başladı. “Beni böyle bir duruma düşürdüğüne göre evime bırakacak kişide sen olacaksın Chivas!” Birlikte olduklarında dönemde ettikleri kavgalarda da olduğu gibi Lutka Vladimir’in artık aralarının eskisi gibi olmadığını anlamasını sağlamak için soyadıyla hitap etmişti.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Vladimir Chivas
Lütfen rütbe edininiz
Lütfen rütbe edininiz


Erkek Mesaj Sayısı : 87
Kayıt tarihi : 01/08/11
Nerden : Russian Boy

Bilgiler
Puan: 20

MesajKonu: Geri: Aşktan uzak   Perş. Ağus. 18, 2011 10:51 am

Dışarıda beklerken oldukça uzun süren zaman diliminde çocuk pantolonunun cebinde yere atıldığı için az da olsa ezilmiş olan sigara paketini aldı ve dudaklarına özenle yerleştirdiği sigarasını yaktı. Derin derin içine çektiği sigaranın dumanıyla karışan nefesini yavaş bir biçimde dışarı üflüyordu kalın dudakları arasından. Sigarasından henüz üç dört fırt çekmişken arkasındaki kızın öfkeli sesini duymuştu. Ona doğru döndüğünde ise verdiği gömleği giymek yerine üzerine kendi elbisesini geçirmiş olduğunu görmüştü. Gözleri boş boş kızı izlerken çocuğa sinirle bağırıyordu Lutka. Seks için miydi kızın tüm siniri. Eline aldığı çantasını karıştırırken Vladimir kızın ne aradığına anlam verememişti hala. Öylece hareketsiz duruyor ve kızı izliyordu. Lutka çantasının içinden çıkardığı telefonuyla bir kaç saniye geçirdikten sonra aynı hızla telefonu yerine tıkmıştı. Vladimir'e piç demekten de geri kalmamıştı o telefonu parmakları arasına almadan önce. Gencin suratındaki ifadesizlik anlam kazanmaya başlarken Lutka çocuğun kendisini eve bırakmasını istemişti. Vladimir parmakları arasındaki sigarayı dudaklarına götürüp son bir kez daha ciğerlerine çektikten sonra kumların üzerine fırlatmıştı. Dumanı gecenin karanlığına üfleyip ardından tekrar kızla göz göze gelebilmek için kafasını eğmişti. Suratındaki az da olsa öfkeli ifadeye hakim olmaya çalışarak derince bir nefes alıp "Saçma sapan konuşmak yerine dediğimi uygulasaydın keşke Sjörgen? Belki de ummadığın ama seksten bile güzel şeyler yaşardık. Ha tabi! Ben piçim ya o yüzden sana bunlar fazla nasıl olsa sen de, her neyse." demişti. Son kelime ağzından çıksa sonradan çok pişman olacaktı. Kızın elinde sıkıca tuttuğu çantayı alıp tekrardan kumların üzerine bıraktı. Sinirden çıldırmak üzere olan güzelliği resmen omzuna atıp tekrardan odanın içerisine sokmuştu. Kız tırnaklarını Vladimir'in sırtına geçirse bile çocuk bunları umursamıyordu. Lutka'yı sert sayılabilecek bir şekilde yatağın üzerine bırakmış ve hemen yanına yatmıştı.

"Ya uyursun ya da istediğini yaparız. Ama gitmek yok."
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Aşktan uzak   Perş. Ağus. 18, 2011 11:42 am

Anlamıyordu. Kız öfkeden deliye dönmüşken Vladimir bunun hala seks için olduğunu düşünüyordu. Bu ise Lutka’nın daha fazla sinirlenmesine yol açıyordu. Kızgınlığının nedeni sadece seks olsaydı Vladimir’in bu davranışına tepki gösterme gereği bile duymazdı. Umursamazca üzerini giyinir, oradan hiçbir şey söylemeden ayrılırdı. Ardından Brooklyn’ın gözde barlarından birine girer altına yatacak herhangi birini bulup, tavan yapmış hormonlarını tatmin ederdi. Genç adam sadece bokserıyla kalana kadar soyunup üzerine çıkmasa elbette onunla yürüyüş yapardı, hatta bunun fazlasıyla hoşuna gidebileceğini bile düşünüyordu. Bu şekilde azdırılmış olmasa yatakta birbirlerine dönük yatarak sabaha kadar sohbet edebilirlerdi, yada Vladimir’in istediği seksten uzak bir sürü şey yaparlardı. Yumuşak yatakta yatmış beyaz odanın ahşap tavanına bakarken düşünüyordu bunları. Az önceki küçük öfke nöbeti yüzünden hızlı hızlı kalkıp iniyordu göğüsleri. Hiçbir şey söylememişti, söylemiyordu. Çıkarttığı tek ses nefes alıp verdiği sırada boğazından yükselen boğuk, fısıltı benzeri hırıltılardı. Çıplak kolları siyah, saten çarşafa değdiğinde kaygan satenin soğukluğuyla irkilmişti. Bedenini saran ürperti dalgasıyla bir anlığına bile olsa titrediğini hissetti. Varlığını unuttuğu gence göz ucuyla kaçamak bir bakış attı. Sevdiğini söylediği sessizliğin tadını çıkartıyor olmalıydı. Son söylediği şeyi hatırladı. Buradan gidemeyecekti. Harika. İstediği şey ha? Vladimir kendini gerçekten aşmıştı. Eh, gerçi tarafsız bir bakış açısıyla incelendiğinde iyi bir dedikoduya benziyordu. Şu kız, Lutka Sjörgen. Onu yatağa atıp hormonlarını etkileyebilecek kadar onunla oynaştım, ardından istediğimin seks olmadığını söyledim. Hem de bir gecede tam 2 kere. Nasıl çıldırdığını tahmin bile edemezsiniz. Cümlenin sonunda oğlanların neşeli kahkahaları duyulacaktı ilk önce. Ardından ortamı kızların en alaycı ses tonlarını kullanarak söyledikleri aşağılama içerikli cümleler dolduracaktı. Son düşüncesiyle siniri neredeyse iyice tavan yapmıştı. Öyle ki gözlerinin yandığını, şeffaf buğuların belirdiğini hissediyordu. Yüzü tavana dönük bir şekilde yatmaya devam ederken birbirine ufak bir sızıyla bastırdığı dudaklarını araladı. “Senden artık hiçbir şey istemiyorum Vladimir.” Özensizce giydiği elbisenin fermuarını indirdi tekrardan. Dar, deri elbise bedeninin her tarafına baskı ederken rahatça yatabileceğini sanmıyordu. Yataktan kalkmadan komik bir şekilde elbisesini çıkarttı. Yatağın kenarına, yere koydu. Üzerine yattığı saten çarşafın altına girdi. Satenin soğukluğunu vücudunun her noktasına hissediyordu şimdi. Yan tarafa, Vladimir’e döndü. “Merak etme, üzerine atlamak gibi bir niyetim yok.”
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Vladimir Chivas
Lütfen rütbe edininiz
Lütfen rütbe edininiz


Erkek Mesaj Sayısı : 87
Kayıt tarihi : 01/08/11
Nerden : Russian Boy

Bilgiler
Puan: 20

MesajKonu: Geri: Aşktan uzak   Perş. Ağus. 18, 2011 11:58 am

Üzerini çıkarıp çarşafın altına giren kıza doğru bakmıştı uzun bir aradan sonra ve yataktan kalkıp kızın arkası dönükken pantolonunu çıkarıp o da aynı Lutka gibi çarşafın altına girmişti. Yatağın içinde kayarak cenin halinde yatan kızın beline dolanıp onu kendine doğru çekmişti. Sarı saçları yatağın içinde yayılmışken boş kalan omzuna ufak ufak öpücükler bırakıyordu Vladimir. Özür diliyormuş gibi bir hali vardı. Yaptığı hareketin aslında hiç bir sakıncası yoktu kendisine göre. Kendi hormonları da oldukça artmışken yataktan kalkabilmişti. Belki de onunla farklı şeyler yaşayabileceğini düşünmesi saçmalıktı. Soğuk nevale gibiydi kız. Vladimir de omzunu ufak öpücüklerle süsleyerek onu yumuşatmaya çalışıyordu. "Lutka." dediğinde kız hiç bir tepki vermemişti. Öylece yatıyordu. Taşa döndüğünü söyleseler inanırdı Vladimir. Kızın üzerinden atlayarak önüne geçtiğinde artık göz göze gelmişlerdi. Yalvaran gözlerle kızın gözlerinin içine bakıp "Afedersin." dedi. Sarışın kızın eğik olan kafasını kaldırarak dudaklarını dudaklarına değdirmişti. Ardından uzaklaşıp kızın kendisini affetmesini beklemeye koyulmuştu. Kızı böylesine kızdırdığı için gerçekten de pişman olmuştu. Derin bir nefes alarak kızın suratına bıraktığı sıcaklıkla "İstiyorsan götürebilirim." demişti. Bu iki kelime ağzından oldukça isteksiz ve pişman bir şekilde çıkmıştı. Lutka'nın boynuna sarılmasını şu an daha önce kızı istediği gibi hatta daha bile fazla istiyordu. Bir eliyle kızın yumuşak saçlarını okşarken diğer elini de beline koymuştu. Fırtınadan sonraki sessizlik gibiydi ortamın havası. Bir an önce güneşin açmasını bekliyordu Vladimir Lutka'yı güneş sıcaklığında bulduğu için. Dudaklarını kızın yatağın üzerinde duran eline uzattığında pişmanlığı her yerinden okunuyordu.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Aşktan uzak   Perş. Ağus. 18, 2011 1:12 pm

Çocuğun söyledikleri, hareketleri… Lutka’nın beynindeki kandırıldığına dair düşüncelerin silinmesini sağlıyordu. Affedilmek için beyaz tenine bıraktığı öpücüklere gülümsememek için zor tutuyordu kendini. İfadesiz durabilmek için çabalıyordu. Gitmek istemiyordu. Vladimir’in yanında olmak istiyordu. Güzel bir güne daha onunla uymak istiyordu. Tıpkı eskiden olduğu gibi. Vladimir, konuştuğunda ses tonu ne kadarda pişman çıkmıştı. Bu bile Lutka’nın ruh halinin eriyerek, yumuşacık olması için yeterli bir nedendi. Genç adamın bakışlarına ve dudaklarının sıcaklığına daha fazla dayanamadı. Saniyeler sonra kendini sakin bir ifadeyle gülümserken buldu. Vladimir’in bedenine iyice yaklaşarak yüzünü gencin boynuna gömdü. Kollarını kaslı bedenine sararak, sırtında birleştirdi. Yüzü, dudakları Vladimir’in pürüzsüz tenine yapışmış bir şekilde duruyordu. Aldığı derin nefesle çocuğun aşina olduğu kokusunu ciğerlerine doldurdu. “Gitmek istemiyorum.” Dedi kısık bir sesle. Ses tonu oldukça sakindi. Sanki az önce öfkeyle tiz sesler çıkartan o değilmiş gibi. O şekilde dururken Vladimir’in nefes alışverişlerini dinliyordu sessizce. Bunun kendisini daha çok sakinleştirmesine hayli şaşırmıştı. Vladimir’i diğerleriyle aynı kefeyi koyduğu için hatalı olduğunda karar kıldı. Gencin neden o şekilde davrandığını bilmiyordu ama amacının kesinlikle kendisini küçük düşürmek olmadığından emin olmuştu. Saati merak etti, yerinden kalkıp bakamayacak kadar huzurlu hissediyordu kendini Vladimir’in kollarında. Kafasında yaptığı basit hesapla güneşin doğuşuna birkaç saat olduğunda karar kıldı. Belki de daha az. Yaklaşık bir-bir buçuk saattir kumsaldaydılar. Hafifçe kıpırdanarak başını doğrulttu. Gülümseyerek Vladimir’in gözlerinin içine bakıyordu. “Güneşin doğuşunu izleyebilir miyiz?” Sorusunun ardından kendine engel olamadı ve biraz daha yükselerek dudaklarını Vladimir’inkilere bastırdı. Lutka Sjörgen’den asla beklenmeyecek şekilde, masum bir öpücük kondurup geri çekmişti dudaklarını. Ardından yüzünü tekrardan Vladimir’in boynuna gömüp vereceği cevabı beklemeye başladı.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Vladimir Chivas
Lütfen rütbe edininiz
Lütfen rütbe edininiz


Erkek Mesaj Sayısı : 87
Kayıt tarihi : 01/08/11
Nerden : Russian Boy

Bilgiler
Puan: 20

MesajKonu: Geri: Aşktan uzak   Perş. Ağus. 18, 2011 1:29 pm

"İzleyelim."

Boynuna yüzünü gömmüş olan kızın beline doladığı kollarını açarak elleriyle kızın suratını kavramıştı. Dudaklarını kızın dudaklarına değdirip yavaşça beline dolamıştı tekrardan kollarını. Lutka'nın vücudunu tamamen kendi vücuduna yapıştırmıştı ardından. İkisinin de dudakları ahenkle dans ederken çocuğun aklı hiç olmadığı kadar boştu bu sefer. Lutka'nın parmak uçlarıyla çocuğun tenine dokunması Vladimir'i ilginç bir şekilde etkiliyor kızın beline daha çok sarılıyordu. Uzun öpüşmenin ardından nefes almak için dudaklarını kızın dudaklarından almıştı Vladimir. Kalın ve öpüşmekten kızarmış olan dudakları kulaklarına doğru kıvrılırken "Güneşin doğmasına daha var." demişti. Sesi oldukça kalın çıkmıştı çocuğun. Elleri kızın sütyenine giderken alacağı tepkiden korkuyor gibiydi. Fakat zaten sıkışık olan göğüsleri taşmaktan kurtarınca kızdan sert bir tepki almadığı için oldukça rahatlamıştı Vladimir. Lutka'nın kollarından çıkardığı sütyeni yatağın yanına bıraktıktan sonra kızın, bedeninin üzerine çıkmasını istemişti. Lutka üzerindeki çarşafla beraber Vladimir'in göbeğine oturmuştu. "Hala büyüleyicisin." Gencin dudaklarına eğilen Lutka'nın dudaklarını yavaşça öpmüştü Vladimir. Bu sefer yataktan kalkmaları için bu işi bitirmeleri gerekiyordu gerçektende.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Aşktan uzak   Perş. Ağus. 18, 2011 1:54 pm

Dudaklarını içine çekmek ister gibi öpüyordu Lutka. Nihayet dolgun göğüsleri kendilerini sızlatacak kadar zorlayan sıkı sutyenden kurtulmuştu. Üzerine eğildiğinden Vladimir’in çıplak bedenine sürtünüyorlardı. Çocuğun büyüleyici olduğunu söylemesi hoşuna gitmişti. Gecenin başından beri çeşitli iltifatlar almıştı zaten ama en çok hoşuna gidenler Vladimir'in söyledikleri olmuştu. Aniden dudaklarını çekip Vladimir’in tadını alabilmek adına dilini dudaklarında dolaştırdı. “Seni çok istiyorum evet ama biliyorsun istemediğin halde bunu yap-…” Cümlesi Vladimir’in dudakları tarafından bölünmüştü. Az önceki tutku dolu öpüşmelerini tekrar ediyorlardı. Haşin bir tavırlar çekiştiriyordu gencin dudaklarını, kendi dudaklarıyla. Aralık dudakları yüzünden nefesleri birbirine karışıyordu. Etkilenmişti. Daha önce bir öpüşme yüzünden böyle soluksuz kaldığını hatırlamıyordu. Bedeni çok az bir açıyla gerilediğinde hala dudaklarını ayırmamışlardı. Küçük mırıltılar kaçıyordu kızın dudaklarından. Bir elini geriye doğru atarak gencin bacaklarının arasına ulaştı. Tam bokserının üzerindeydi dokunuşları. Uzun parmakları kaliteli kumaşın altında yatan sertliği okşuyordu. Dudaklarının hareketiyle doğrultuluydu parmaklarının ritmi. Dudakları sertleştiğinde parmakları Vladimir’in erkekliğine daha çok baskı ediyordu. Ve soluklanmak için verdikleri aralarda gencin bacaklarının arasına yaptığı baskı azalıyordu. Bir süre sonra bokserı çekiştirmeye başladı. Alt dudağını dişleyerek emmeye devam ederken, “Çıkar şunu.” Dedi nefes nefese.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Vladimir Chivas
Lütfen rütbe edininiz
Lütfen rütbe edininiz


Erkek Mesaj Sayısı : 87
Kayıt tarihi : 01/08/11
Nerden : Russian Boy

Bilgiler
Puan: 20

MesajKonu: Geri: Aşktan uzak   Perş. Ağus. 18, 2011 2:13 pm

Yaşadıkları sıcak dakikalar ardından genç çocuğun boxerı da çıkmıştı üzerinden kızın altındaki dantel parçası da. Terleyen güzel kızla, yakışıklı gencin terleri ve solukları birbirine karışırken her şey hızlıca olup bitmiş gibiydi. Dudakları sonunda birbirinden ayrılmış ve sürekli üste geçmek isteyen Lutka ve Vladimir'in son haliyle genç çocuk kendini kızın üzerinden atarak yan tarafına yatmıştı. İkisinin de göğüsleri hızla inip kalkarken Vladimir kızın çıplak bedenini çarşafa sarmıştı. Sıcak terler soğumaya bırakılmış gibi ikisi de sadece nefes alıyor ve konuşmaya tenezzül etmiyorlardı. Vladimir yavaşça kolunu yatağın yanına uzatarak yerdeki boxerı alıp yattığı yerden üzerine geçirmiş ve kızın bedenine tekrardan sarılmıştı. Yavaş yavaş aydınlanmaya başlayan gecenin ardından "Güneşin doğuşunu izlemek istiyorsan kalkmalısın sarışın." demişti ilginç bir şekilde şefkatli olan sesiyle. Sarışın kelimesini genellikle Lutka'yı sinir etmek için kullansa da bu sefer işe yaramamıştı büyük bir ihtimalle çünkü normalde asla çıkaramayacağı kadar ipeksi bir ses çıkmıştı ses tellerinden. Kollarını iki yana açıp gerildikten sonra Lutka'nın kalkıp üzerine bir şeyler geçirmesini beklemişti.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Misafir
MisafirMesajKonu: Geri: Aşktan uzak   Perş. Ağus. 18, 2011 2:43 pm

Bedeni gevşemişti, hızlanan nefes alış verişleri hızlı hızlı aldığı solukların ardından nihayet düzene girmişti. Vladimir’in ve kendi yeteneklerinin birleşimiyle daha öncekiler gibi yine bir harika gece geçirmişlerdi. Vladimir’in bu konuda ne kadar iyi olduğunu unutmuştu Lutka, bedeninin her noktası hoş bir zevkle doluydu. Endorfinin etkisinin geçmesiyle vücudu biraz sızlıyordu, evet. Ama aldığı zevk bunu gölgeleyebilecek cinstendi. Yüzündeki ahlaksız sırıtmayla yatakta yatarken Vladimir’in ses tonuna şaşırmıştı. Gencin kullandığı kelimeler daha önce hiç bu kadar yumuşak gelmemişti kulağına. Hatta kullandığı sarışın kelimesine bile takılmamıştı. Normalde olsa genç adamın vücuduna sert ısırıklar bırakır ardından bir daha kendisine sarışın dememesi için uyarırdı. Ama bu sefer tepki göstermedi. Kendisine karşı kullandığı ses tonunda takılıp kalmıştı düşünceleri. Hoşnut bir ifadeyle gülümsüyordu. Vladimir’in üzerine çıktı. Dudaklarına tatlı bir öpücük kondurup yatağın diğer tarafından kalktı. Yere ne zaman fırlattıklarını hatırlamadığı siyah gömleği aldı. Vladimir’e gülümseyerek bakarken üzerine geçirdi. Üstten birkaç düğmesi açık kalacak şekilde düğmelerini ilikledi. Gömlek neredeyse diz kapaklarına kadar ulaşıyordu, bazı mahrem bölgeleri örtülmüş olmasa bile altına giyebileceği bir şey yoktu gerçi. Muzurca arkasını dönerek dans eder gibi attığı adımlarla odanın ahşap merdivenlerine ulaştı. Ilık kumlara ulaştı adımları. Gökyüzü açık mavi rengindeydi. İnsanı azda olsa ürperten bir meltem sahipti havaya. Dingin dalgalar sakin bir ritimle kıyıdaki kumları dövüyorlardı. İçinde bulunduğu ortamın güzelliğine ve rahatlatıcı etkisine gülümsemeden edemedi. Büyüleyici deniz kokusunu derince çekti genizlerine. Vladimir’in yanına gelmesini beklerken kumsalın boş ve sessiz olmasını fırsat bilerek kendini kumların üzerine bıraktı. Dizlerini karnına çekerek kollarını etrafına doladı. Çenesini kollarına dayayarak uçsuz bucaksız bir görüntüsü olan mavi denizi izliyordu.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Vladimir Chivas
Lütfen rütbe edininiz
Lütfen rütbe edininiz


Erkek Mesaj Sayısı : 87
Kayıt tarihi : 01/08/11
Nerden : Russian Boy

Bilgiler
Puan: 20

MesajKonu: Geri: Aşktan uzak   C.tesi Ağus. 27, 2011 11:00 pm

Rp Son.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Aşktan uzak
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Batistanın WWE'den Ayrıldıktan Sonraki İlk Açıklaması !

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Gossip Girl RPG :: Rp Out :: Çöp kutusu-
Buraya geçin: