Gossip Girl RPG

Gossip Girl Role Play Sitesine Hoş Geldiniz!

AnasayfaAramaKayıt OlGiriş yap
Duyurular

~
House Party kurgumuz başlamıştır katılmak için tık!

~
Seviye sistemi kaldırılmıştır.

~
Yeni Popülerlik sistemi düzenlenmiştir. Lütfen göz atınız tık!

Keyifli Role Play'ler...
Gossip Girl
~ NY gençleri neredesiniz? Dedikodularınızı bekliyorum. Bilgi için tıklayın.

Seviliyorsunuz. Xoxo

Yönetim Kadrosu

Paylaş | 

Başlangıç.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: Başlangıç.   Ptsi Ağus. 01, 2011 7:58 pm

“Artık sizden ayrı yaşayabilecek yaşa geldim neden anlamak istemiyorsun?!”
    “Sen hala küçük oğlumsun benim.”
    “Hayır anne! Ben artık 19 yaşındayım ve yasaların verdiği hakları benden çok daha iyi bilirsin!”

Haykırış odada yankılanırken bir adım geri çekilmiş ve odasının kapısını çarparak kapatmıştı. Burnundan soluması ile ve fır dönen gözleri ile bir iki dakika küçük odasındaki kısa koridorda ellerini sakallarında gezdirdikten sonra da argh diye haykırıp geçirmişti duvara yumruğunu. Acı sinirin yanında bir hiç gibi dursa da dakikalar ve dakikalar ardından geçmeyen ağrı ile kırıldığını düşünmeye başlaması bir olmuştu. Çalışma masasının çekmesini çekip aramıştı azalsa da çok olmayan siniriyle sargı bezini. En alt çekmede eskiden kalan birkaç oyun cdsinin yanından çekip aldığı sargı bezini sağ eline sarmıştı. Yatağına atarak kendini biraz da olsa kafasını dinlendirmeye çalışmıştı. Gözleri daldıktan hemen sonra yavaşça kapanmış ve uykuya dalmıştı…

Gözleri tekrar açıldığında yatağında dirilmiş ve esneyerek gözlerini ovalamıştı. Yatağının yanındaki küçük komodinin üzerindeki çalar saati sol eliyle kavradığı gibi bakmış ve gecenin ikisi olduğunu fark edince ailesinin uyumuş olduğu kanısına varmıştı. Üstünü değiştirdiği gibi sessizce bir yılan misali odasından çıkmış ve aşağı kata inip arabanın anahtarını aslıktan da alıp çıkmıştı evden. Evin hemen yanındaki garaja ilerleyip hala sargılı sağ eliyle siyah porcheyi sürmeye başlamıştı. Hız hâkimdi. Polis falan umurunda bile değildi. Sadece hızlı ve öfkeliydi.

İstediği mekâna vardığında arabası, bir drift ile dönerek barın biraz ilerisinde boş bulduğu yere park etmişti arabayı. Arabadan inip ellerini kotun cebine anahtar ile birlikte sokarken gözleri çok keskin fakat anlamsız bakıyordu. Platin sarısı saçları hafif meltem ile beraber dalgalanırken barın girişinden içeri adım attığı anda tıklım tıklım olan mekânda kulaklarında çalan şarkıya bir tepki vermeden etrafa göz gezdirerek barmenin önüne yerleşmişti. “Bir votka lütfen.”

Tık.:

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Başlangıç.   Ptsi Ağus. 01, 2011 9:33 pm

Barmenin masaya bıraktığı votkayı sol eliyle kavradığı gibi boğazından akmasına izin vermişti. Zaten sinirinden bir nebze halen duruyor olan bedeninde elinin acı ile titremesi de sinirini bozuyordu. Olduğu yerde sağ dirseğini masaya dayamış ve ardından elleri platin saçlarının arasında boğulmuştu adeta. Gözleri yorgun ve boş bakıyordu artık. Yanına oturan birini hissettiği o an barmenin o söylemeden yenilediği votkayı tekrar bitirmişti. Kimseye bulaşmak istemiyordu veya birinin ona bulaşmasını. Bunu kaldırabileceğini sanmıyor ve en azından birine saldırmak istemiyordu. Ardından istemediği şey olmuş ve adını bilmediği bir kızın soyadı ile hitabına kafasını çevirmişti. Boş boş baktıktan sonra küçük bir kahkaha koyuvermişti. “Bu sizi neden ilgilendiriyor acaba?” Cevabı veren kendisi değil dudaklarıydı. Olduğu yerde dirilen Stan, bu gece eğlenmek istediğine karar vermişe benziyordu. Bunun nedeni kızın güzelliği mi yoksa kafasının en ağır alkollüsünden içmesinin getirdiği kafa güzelliği miydi o da bilmiyordu.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Başlangıç.   Paz Ağus. 14, 2011 5:52 pm

Aklında o kadar şey dönerken bir de yanındaki sarhoşla uğraşmak istemiyordu. Kendi dertleri yetmezmiş gibi başkası ile karıştırıp sorunlar elde etmek istemiyordu üstüne. Elindeki sargı bezini yavaşça çözerken bir yandan da yan gözüyle baktığı kıza cevap vermişti. "Demek benimle sevişmek istiyorsun..." Elindeki sargı bezi çözülmüştü kelimeleri son bulurken. Oturduğu yerden kalkmış ve bir eliyle salladığı sargı bezi diğer elinde tuttuğu yenilenen votkası ile kızın yanına varmıştı. "O zaman sevişelim..." Elindeki sargı bezini boynuna doladığı kızın dudaklarını dudaklarını buluşturmuştu. Sonradan değiştirdiği fikri ile bu gece her şeyi unutmaya karar vermişti. Dudaklarını ayırdığında kızdan kız dayanamayıp tekrar yapışınca birkaç dakika süren öpüşme yaşanmıştı aralarında. Nefes nefese kalan Stan kızdan adını bahşetmesini istediğinde kız gülümsemiş ve peşinden dışarı sürüklemişti...
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Başlangıç.   

Başlangıç.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 6. Sezon Başlangıç Tarihi Belli Oldu!